رفتن به محتوای اصلی

مشخصات

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه از ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۹:۰۰

پنجشنبه از ۸:۰۰ الی ۱۶:۰۰

فکس

۰۷۱۳۸۳۳۴۰۷۳

فرم ارسال پیام

پیشنهاد می‌کنیم قبل از ارسال پیام، پرسش‌های متداول را بخوانید؛ شاید پاسخ پرسش خود را در آنجا بیابید!

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
به پرشیا خودرو نمایندگی شماره 107 شیراز خوش آمدید!

معرفی پرشیا خودرو

پرشیا خودرو نامی است آشنا برای هرکس که لذت محض رانندگی را با خودروهای بی همتای ب ام و (BMW) در پهنه گسترده کشور ایران تجربه می کند.

امکانات خدمات فنی شرکت در مساحتی بسیار بزرگ و تجهیزاتی که نمونه آن در خاورمیانه کم نظیر است و با دستان پرتوان کادر کارشناسی و متخصص این شرکت که جملگی از امکان برخورداری از بالاترین سطوح آموزشی در کمپانی BMW بهره برده اند، تضمین کننده کیفیت خدمات و رضایت مشتریان BMW در ایران است.

در بین خودروسازان بزرگ دنیا، BMW پرچمدار نوآوری و موفقیت در مدیریت کلان صنعت خودرو بوده است. مدیریت نوین پرشیا خودرو نیز متعهد است تا با افزایش بهره وری در کادر نیروی انسانی خود این نام هیجان انگیز را سربلند نگاه دارد.

نمایندگی شماره ۱۰۷ شیراز

پرشیا خودرو نمایندگی شماره ۱۰۷ شیراز با بهره‌مندی از تکنسین‌های آموزش دیده و دستگاه‌های پیشرفته مطابق با استانداردهای جهانی بی ام و (BMW) ، آماده هرگونه خدمات سرویس و تعمیر خودروهای بی ام و (BMW) در کشور است.

خدمات این واحد شامل تمام بخش‌های فنی خودرو مانند تعمیرات جلوبندی، تعمیرات و تنظیمات پیشرانه، تنظیمات فرمان، تعمیرات سیستم انتقال قدرت شامل گیربکس و دیفرانسیال، تعمیرات زیربندی، بالانس دقیق چرخ‌ها، تعمیرات و تنظیمات فنربندی و … است که به کمک دستگاه‌های بسیار پیشرفته‌ای مانند دستگاه تنظیم فرمان، دستگاه اکتیو کروز کنترل، دستگاه تست ترمز، دستگاه تست کمک فنر و … در کوتاه‌ترین زمان صورت می‌پذیرد.

کلیه تکنسین‌های نمایندگی شماره ۱۰۷ پرشیا خودرو، سطح بالایی از دوره‌های آموزشی را در زمینه تخصصی خود در داخل و خارج از کشور سپری کرده‌اند؛ همچنین خدمات ارائه شده توسط تکنسین‌های مجرب این واحد، دارای گارانتی ۲ ماهه یا ۳۰۰۰ کیلومتری می‌باشد.

خدمات نمایندگی شماره ۱۰۷ شیراز

پرشیا خودرو در راستای اصل مشتری مداری به عنوان یکی از اصول کاری خود، در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان شد. بدون شک رسیدن به رتبه بهترین شرکت در زمینه ارائه خدمات به مشتری، کار دشواری است که نیاز به فعالیت‌های برنامه ریزی شده و گسترده دارد.

پرشیا خودرو در راستای خدمت رسانی به مشتریان خود، به طور مستمر در حال گسترش خدمات بوده و اکنون با ۳۶۵ روز پشتیبانی طلایی، آماده خدمت رسانی به BMW سواران در تمام روزهای سال است. خودروهای عرضه شده توسط پرشیا خودرو دارای ۵ سال و ۱۵۰۰۰۰ کیلومتر گارانتی به همراه ۲ سال سرویس مصرفی رایگان بوده که این مهم تفاوت بارز خرید از پرشیا خودرو نسبت به فروشندگان غیر رسمی است.

خدمات رایگان فصلی، تخفیفات ویژه برای قطعات و همچنین روغن موتور رایگان در روزهای جمعه در نمایندگی‌های پرشیا خودرو، از دیگر خدمات ویژه شرکت پرشیا خودرو برای مشتریان خود بوده تا BMW سواران بتوانند نهایت لذت رانندگی با این خودروها را تجربه کنند.

برگشت به بالا